5 geriausios dovanos Valentino dienos proga

5 geriausios dovanos Valentino dienos proga

Vieni Valentino dieną keikia ir vadina išpūsta, komercine švente, kiti visus metus laukia šios dienos ir jau nuo seno rezga planus, kaip nustebins antrąją pusę, na, o treti laikosi neutralios pozicijos ir neskuba nei ginti, nei peikti šios meilei skirtos šventės. Žinoma viena tiesa – turintys antrą pusę, simpatiją ar net slaptą meilę, nori, kad tą dieną ji liktų maloniai nustebinta. Kokia yra geriausia dovana vyrui, ką mėgsta moterys ir kaip nepersistengti? Atsakysime į šiuos klausimus ir nušviesime kelią visiems, dar neradusiems tinkamiausio varianto. Juk Valentino diena jau mina ant kulnų…

Išskirtinė dovana vyrui – aksesuarai

Kai visose parduotuvėse moterų skyriai knibždėte knibžda įvairiausiomis mielomis smulkmenomis, tereikia pasitelkti fantaziją arba pasitarti su konsultante ir nepastebėsite, kaip iš parduotuvės kulniuosite laimingi, su spalvotu dovanų krepšeliu. Kai kalba pasisuka apie dovaną vyrui – situacija kiek keblesnė…
Kvepalai vyrams atrodo panaši klišė kaip ir skutimosi putos per Kalėdas. Kaip būti originaliai ir iš tiesų nustebinti mylimąjį? Dovanokite aksesuarus. Aksesuarai vyrams tampa labai populiaria tendencija. O jei jie išskirtiniai, pabrėžiantys jų charakterį bei kokybiški – Jūsų mylimasis ne tik džiaugsis, bet su jais nesiskirs nė dienos!
Kadangi laikrodis Valentino dienos proga kiek per prabangus pasirinkimas, puikiu sprendimu gali tapti odinės apyrankės. Ypač šventei tinkamos personalizuotos, asmeniniu užrašu dekoruotos odinės apyrankės. Tai puiki dovana vyrui, mėgstančiam aksesuarus, kokybę bei vertinančiam originalumą ir sentimentalius užrašus.

Klasika tapusi – romantiška vakarienė

Nors tai atrodo kiek banalu ir tipiška, dovanos, išreiškiančios įspūdį, būna tikrai įsimintinos. Tai ypatingai nustebintų moteris, nepratusias, kad jų vyrai sukiotųsi virtuvėje. Parodytumėte pastangas, rūpestį ir tai būtų tikrai pastabi ir įvertinta dovana merginai.
Jei norite atnešti didesnį įspūdį, dovanokite kokią nors neįprastą pramogą dviems: pasijodinėjimą arkliais, šuolį parašiutu, vyno degustaciją. Tokios išvykos ir bendri potyriai suartina ir labai atitinka šios dienos esmę – buvimą kartu.

Nevenkite aistros

Neatsiejama meilės palydovė – aistra. Ir nieko gėdingo šią dieną paskirti naujiems potyriams ir seksualiai atmosferai. Ne tik praktiška, bet ir aistrą žadinanti dovana merginai – seksualūs apatiniai. Jei jaučiate, kad dažnai nerandate laiko tiesiog pabūti dviese ir pasimėgauti vienas kitu, Valentino dieną praleiskite lovoje. Ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite ryšį.
Įdomi ir tiek vyrams, tiek moterims tinkanti idėja – žaidimai poroms. Į lietuvių kalbą išverstas ne vienas visame pasaulyje populiarus, aistringas ir tuo pačiu smagus stalo žaidimas neleis nuobodžiauti vakarais ir primins, kad smagiai laiką leisti galite net neišeidami iš namų.

Merginos vertina sentimentus

Ne paslaptis, kad puiki dovana merginai – smulkmena, turinti gilesnę prasmę. Tai gali būti niekutis, apie kurį ji užsiminė Jūsų pirmojo pasimatymo metu. Tai gali būti marškinėliai, kuriuos ji manė jau seniai pametusi, išmarginti mielu užrašu ar judviejų nuotrauka. Tai gali būti aksesuaras, primenantis apie Jus siejantį stiprų ryšį. Tinka ir mūsų jau minėtos odinės apyrankės, puoštos personalizuotais užrašais. Jei papuošale mergina rastų asmeninį, reikšmę turinį užrašą, tai tikrai nustebintų ir visada neštų pačius gražiausius prisiminimus.

Rankų darbo kokybė

Originali ir kokybiška dovana vyrui gali būti bet koks rankų darbo suvenyras ar kitoks dirbinys. Odinės piniginės, kreditinių kortelių laikikliai šaunios peteliškės iš medžio – tai, kas rodo klasę ir išskirtinumą. Vyras, suprantantis, kad tai aukštos klasės, rankų darbo gaminys, tikrai įvertins pastangas ir liks maloniai nustebęs. Juk žinome, kad anaiptol nei moterys, kurios dievina smulkius bei blizgius suvenyrus, vyrai vertina kokybę. Tad, rinkdamos dovaną vyrui atkreipkite dėmesį į medžiagą, jos paruošimą bei išskirtinumą. Šis patarimas tiks ne tik renkant dovaną Valentino dieną, bet ir kitoms svarbioms progoms.