Apyrankės ne tik moterims

Apyrankės iš odos ne tik moterims

Prakalbus apie aksesuarus tik maža dalis pagalvoja apie pasipuošusius vyrus, tuo labiau, jei kalbama apie tokius smulkius aksesuarus kaip apyrankės. Šios siejamos išskirtinai su moterimis, tačiau jau seniai Lietuvoje populiarios odinės apyrankės tiek vyrams, tiek moterims.
Apyrankės iš odos – puikus pasirinkimas nepriklausomai nuo lyties. Patraukliausios apyrankės yra su unikaliu tekstu, kurį galite susigalvoti patys. Tai leis susikurti vienintelę apyrankę, atspindėti savo gyvenimo būdą, visuomet su savimi turėti savo gyvenimo moto ar matyti mylimo žmogaus vardą. Tekstas ant apyrankės – Jūsų fantazijos vaisius. Na, dar šiek tiek priklauso ir nuo apyrankės dydžio, vienos talpina tik porą žodžių, kitose drąsiai tilps ir visas sakinys, pavyzdžiui, žinomo žmogaus citata.
Jei norite ne tik pasirūpinti savo įvaizdžiu, bet ir nuolat galvojate apie savo antrąją pusę – puikus pasirinkimas yra apyrankės poroms. Tai dvi vienodo stiliaus apyrankės iš odos su Jums abiem brangiu tekstu. Pavyzdžiui, galite ant apyrankių pažymėti svarbią datą, pirmojo Jūsų šokio dainos žodžių eilutę ar bet ką, kas Jums atrodo patrauklu ir svarbu. Tokios apyrankės suartins Jus, parodys bendrą ryšį ir kitiems, visai kaip sužadėtuvių ar vestuvių žiedai.
Norintiems kažko žaismingesnio ir paprastesnio – taip pat gausus pasirinkimas. Rinkitės kiek ryškesnių spalvų apyrankes, užsirašykite kokį nors šmaikštesnę tekstą ar eilutę, suteikiančią pozityvo, pakeliančią nuotaiką. Tai puikiai tiks bet kokioje situacijoje kiekvienam vyrui ir moteriai: studijų metu padės siekti galutinio tikslo, sunkią darbo dieną motyvuos pasistengti ir namo grįžti pakilios nuotaikos, ilgos komandiruotės metu priminis, kad namuose Jūsų laukia mylima ir mylinti šeima.
Odinės apyrankės – ne šiaip aksesuaras. Tai gali būti ir Jūsų talismanas, svarbi stiliaus detalė, paskata elgtis kitaip. Imkite pavyzdį iš indėnų, kurie odinių apyrankių prototipus naudoja nuo senų senovės paminėti įvairiausiems jiems svarbiems įvykiams, progoms. Pasiskolinkite šį bei tą iš vienos įspūdingiausių kultūrų, nesvarbu, esate jauna žavi studentė ar solidžias pareigas užimantis vyriškis – odinės apyrankės tinka visiems, svarbu, patiktų Jums patiems.