NUOSTATOS IR SĄLYGOS

 
Dėkojame, kad apsilankėte šiame puslapyje. Prašome įdėmiai perskaityti išdėstytas nuostatas ir sąlygas bei privatumo politiką, kadangi šio tinklapio naudojimas bet kuriam tikslui reiškia, kad sutinkate su jame išdėstytomis nuostatomis ir sąlygomis.
 
Intelektinė nuosavybė
 
Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, grafiką, ženklus, mygtukų ikonas, nuotraukas, paveikslėlius yra beewood.lt nuosavybė, saugoma autorių teisių, gretutinių teisių, taip pat teisių į duomenų bazes įstatymų. Be beewood.lt raštiško sutikimo negalima kopijuoti ar naudoti tinklapio ar jo dalies.
 
Atsiskaitymas
 
Už prekes Jūs galite atsiskaityti naudodamiesi:
• Paysera.lt sistema – tai patikimas būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes;
• tiesioginiu banko pavedimu, pinigus pervedant į nurodytą sąskaitą. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, banko sąskaitą ir gavėją atsiunčiame į nurodytą el. paštą gavus jūsų užsakymą.
 
Pristatymas
 
Prekes gaminame pagal individualų užsakymą, todėl gaminių nesandėliuojame. Smulkius užsakymus įvykdome ir išsiunčiame per 2 – 3 darbo dienas po užsakymo gavimo. Visos prekės BEEWOOD puslapyje yra rankų darbo, gaminamos mūsų dirbtuvėse Vilniuje.

Mes stengiamės, kad prekės būtų pristatytos per 3 – 6 darbo dienas. Jei gaminys perkamas kaip dovana arba jūs norite prekę gauti skubiai, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@beewood.lt ir mes pasistengsime, kad prekė jus pasiektų laiku. Jūs visada būsite informuoti, kada užsakymas pagamintas ir išsiųstas.