Odinės apyrankės nuo paprasto aksesuaro iki sužadėtuvių simbolio

Odinės apyrankės: nuo paprasto aksesuaro iki sužadėtuvių simbolio

Odinės apyrankės buvo madingos įvairiais amžiais ir įvairiose kultūrose. Dauguma odines apyrankes sieja su šėliojančiais pankais ir trankia roko muzika, tačiau tai nėra vien tik šių stilių jaunimo aksesuaras – apyrankes iš odos galima sutikti ir klasikiniame, ir moderniame stiliuje.

Pradininkais galime laikyti indėnus

Pati pradžių pradžia gali būti siejama su indėnais, kurių gyvenime odos gaminių, nors ir primityvių, netrūko ir netrūksta lig šiol. Vieni aksesuarai buvo gaminami siekiant pritraukti sėkmę, kiti gerą orą, dar kiti neva gelbėdavo nuo nelaimių ar užpuolikų. Taip pat buvo gaminamos apyrankės, skirtos paminėti svarbiems įvykiams, pavyzdžiui, vaiko gimimą. Šiais laikais nebėra taip stipriai tikima aukštesnėmis galiomis kaip anksčiau, tačiau giliai širdyje nemažai žmonių vis dar tiki, kad apyrankė gali saugoti nuo pavojų ar pritraukia laimę.

Horoskopai, prisipažinimas meilėje ar gyvenimo moto – rašykite ką norite

Šiuo metu labai populiarios unikalios odinės apyrankės su pasirinktu tekstu ar simboliais. Vienas iš dažnesnių variantų – horoskopo ženklas ir užrašytas apyrankės savininko vardas, gimimo data ar gyvenimo moto. Tai puiki dovana artimam draugui, bičiuliui ar netgi šeimos nariui gimimo dienos proga. Tokia apyrankė bus šaunus suasmenintas aksesuaras ją gavusiam žmogui.
Galima rinktis ir įvairius kitus užrašus. Užsakykite apyrankę su savo gyvenimo moto, išreikškite savo meilę gimtam kraštui ar visuomet ant savo rankos matykite mylimo žmogaus vardą – pasirinkimo laisvė ir Jūsų vaizduotė gali labai daug, o rezultatu galėsite džiaugtis tikrai ilgai, nes odinės apyrankės yra tvirtas, ilgaamžis papuošalas.

Apyrankės poroms – išsiskirkite iš minios

Kuo skiriasi apyrankės poroms nuo individualių? Iš pirmo žvilgsnio – niekuo, tačiau jos kartu gali sudaryti bendrą sakinį, frazę, o gal tiesiog dviem žmonėms turintiems tarpusavyje susijusias apyrankes yra taip pat malonu ir gera kaip mūvint vienodus žiedus. Ant apyrankių gali būti Jūsų vardai, Jūsų pirmos pažinties data ar citata, įkvėpusi Jus siekti bendrų tikslų. Linkstame prie to, jog odinės apyrankės gali visiškai pakeisti meilės pakabukus ar netgi žiedus. Kodėl gi nesusižadėjus kitaip nei įprasta? Unikalumas labai vertinga žmogaus savybė.

Odines apyrankes galite panaudoti kaip tik sugalvosite

Lietuvoje vis populiarėjančios odinės apyrankės su unikaliu Jūsų pasirinktu tekstu yra nuostabus pasirinkimas stilių ir išskirtinumą vertinantiems žmonėms, įsimylėjėlių poroms ar tiesiog nusprendus atnaujinti savo aksesuarų skrynelę kuo nors ypatingu, patraukliu ir ne visai įprastu.